KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14325468
nr 1432 5468
Oidentifierad konstnär. Religiöst motiv. Signerad. Olja på duk, 75x105, yttermått inklusive ram: 90x120 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 november 2021
kl 18:38:27
18/11 13:10:33